KOMPLET ZDERZAKÓW „WAVE” OPEL TIGRA A

 • KOMPLET ZDERZAKÓW „WAVE” OPEL TIGRA A

  950,00 
  Komplet "WAVE" w korzystnej cenie: zderzak przedni i zderzak tylny do Opel Tigra A. Elementy wykonane z laminatu w kolorze białym. Przed położeniem lakieru właściwego należy produkty zmatowić i położyć podkład. Przedmiotem sprzedaży są same zderzaki, bez grilla, siatek, itp. Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie części, które są tutaj oferowane, są wyłącznie częściami dodatkowymi, które nie są związane z producentem pojazdów, chyba że zostały zidentyfikowane lub wskazane jako oryginalne części. Nazwy typów i / lub nazwy marek używanego producenta są jedynie poglądowe.
 • ZDERZAKI KOMPLET: PRZEDNI I TYLNY DO PEUGEOT 406 FAZA 2

  1050,00 
  Komplet: zderzak przedni oraz zderzak tylny do Peugeot 406, odpowiednie dla wszystkich Limo 2. Pasuje do wszystkich modeli  Faza 2 od roku 99. Kupując w komplecie - oszczędzasz pieniądze! Elementy wykonany w kolorze białym. Przed położeniem lakieru właściwego należy produkty zmatowić i położyć podkład. Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie części, które są tutaj oferowane, są wyłącznie częściami dodatkowymi, które nie są związane z producentem pojazdów, chyba że zostały zidentyfikowane lub wskazane jako oryginalne części. Nazwy typów i / lub nazwy marek używanego producenta są jedynie poglądowe.
 • ZDERZAKI KOMPLET PRZEDNI I TYLNY „Predator” OPEL CORSA C

  1000,00 
  Oferujemy w korzystnej cenie komplet zderzaków linii "Predator" przeznaczonych do Opla Corsy C. W skład zestawu wchodzą: zderzak przedni i zderzak tylny. Elementy wykonane z laminatu w kolorze białym. Przed położeniem lakieru właściwego należy produkt zmatowić i położyć podkład. Przedmiotem sprzedaży jest sam zderzak, bez siatek, kratek, lampek, itp. Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie części, które są tutaj oferowane, są wyłącznie częściami dodatkowymi, które nie są związane z producentem pojazdów, chyba że zostały zidentyfikowane lub wskazane jako oryginalne części. Nazwy typów i / lub nazwy marek używanego producenta są jedynie poglądowe.