O Firmie

O firmie

F.B. TUNING FEBLA  powstała 2004 roku. Pierwsze próby produkcji laminatów poliestrowo-szklanych były poprzedzone obserwacją branży tuningowej, wyjazdami na zloty i pokazy. Przez lata udoskonalaliśmy sposoby i technikę wytwarzania laminatów, zdobywaliśmy doświadczenie  z mniejszymi i większymi sukcesami. Nawiązaliśmy kontakt z niemiecką firmą tuningową, z którą do dzisiaj pozostajemy w ścisłej współpracy. Umiejętności zespołu F.B. TUNING FEBLA, najwyższa jakość produktów, doświadczenie i zaspokajanie zmieniających się potrzeb Klientów spowodowały, że dzisiaj jesteśmy partnerem wielu polskich i zagranicznych odbiorców.

Pasja tworzenia i bezustanne doskonalenie proces technologicznego oraz kadry, pozwoliły rozszerzyć produkcję o wiele innych elementów.

Dla naszych fachowców każde, nawet najtrudniejsze zlecenie stanowi wyzwanie i z pełnym zaangażowaniem się tego podejmują. Ogromny nacisk kładziemy na profesjonalizm, terminowość, uczciwość i najwyższą jakość.

Od kilku sezonów firma FEBLA wykonuje także elementy zabudowy licencjonowanego zawodnika driftingowego Broker Drift Team. Jesteśmy ogromnie dumni, że możemy być częścią sukcesów naszego rodzimego kierowcy.

Produkty i usługi

Proces produkcyjno-technologiczny opiera się na ciągłej kontroli jakości produktu. Wdrażane są nowe technologie pod kontrolą wykwalifikowanych technologów. Nasze produkty wytwarzane są ze sprawdzonych materiałów renomowanych firm europejskich, zgodnych z normami bezpieczeństwa. Ogromny nacisk kładziemy na wysoką jakość i odpowiedni dobór materiałów użytych do produkcji, gdyż to od nich w dużym stopniu zależy jakość gotowego elementu.

Specjalizujemy się w produkcji elementów do zabudowy oraz akcesoriów dla pojazdów specjalistycznych takich jak: ambulanse ratownicze i pojazdy specjalnego przeznaczenia dla kilku renomowanych firm polskich i zagranicznych. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w produkcji wyłożeń  wewnętrznych oraz elementów zewnętrznych do pojazdów szynowych.

Ogromną popularnością cieszą się nasze elementy stylizacji pojazdów, tzw.tuning optyczny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zderzaki, listwy progowe, spojlery, brewki i wiele innych.  Zapraszamy także pasjonatów driftu.

Laminaty dają  niemalże nieograniczone możliwości. Wśród naszej oferty znajdą Państwo również nośniki reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład słupy ogłoszeniowe i inne elementy reklamowe, paśniki dla zwierząt hodowlanych, donice ogrodowe oraz wiele innych.

Zapraszamy do współpracy firmy,  którym gwarantujemy sprawdzone materiały oraz profesjonalny serwis techniczny. W oczekiwaniu na ciągle nowe propozycje ze strony naszych klientów, jesteśmy  do Państwa dyspozycji i pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i krytykę.

Jakość świadczonych przez nas usług daje naszym klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa .

Laminaty coraz częściej zastępują z powodzeniem inne materiały, takie jak na przykład stal. Są to przede wszystkim materiały:

 

Lekkie

 

O wysokiej wytrzymałości mechanicznej

 

Odporne na korozję

 

O wysokim stopniu izolacji cieplnej, akustycznej oraz elektrycznej

Poza tym niski koszt uruchomienia produkcji o niskim wolumenie oraz możliwości dowolnego kształtowania i barwienia, powoduje coraz większą popularność tego materiału.

Oferujemy także wykonanie modeli na podstawie dostarczonej przez Klienta dokumentacji technicznej oraz form produkcyjnych.

Formy wykonujemy z kompozytów poliestrowych przy użyciu najwyższej klasy żelkotów oraz żywic.

Nasi partnerzy